טופג'ל

תפריט מוצר

טופג'ל – אודות המוצר
למה לבחור בטופג'ל להדברת נמלים?
יתרונות ויעילות טופג'ל

מהו טופג'ל?

כיום ישנם סוגי הדברה שונים כנגד מגוון גדול של מזיקים והאמת היא שכדי להתמודד עם מזיק מסוים, יש להשתמש בחומר ייעודי שיכול לפגוע באופן מדויק ואחת הבעיות הרציניות ביותר בעולם המזיקים הישראלי היא הגעתן של נמלים אלינו הביתה. פלישה של טורי נמלים שיכולה בהחלט להוציא אותנו משלוותינו וכאן המקום להציג את החומר הטוב ביותר כנגד נמלים – טופג'ל.

טופג'ל הוא חומר מאוד בטוח לשימוש כנגד נמלים ושיטת השימוש בו מאוד בטוחה בעולם ההדברה. החומר אינו רעיל לסביבה, אך קטלני למדי למזיקים המדוברים ורמת רעילותו כל כך קטנה, עד שאין שום צורך להכין את אזור ההדברה, כמו שנדרש לעשות בטרם מדבירים בשיטה הישנה, של ריסוס. טופג'ל הוא חומר המבוסס על פיתיון ומגיע בצורה של מזרק. באמצעות לחיצות קטנות ניתן לפזר באזור שבו הנמלים מסתובבות טיפות קטנות של החומר, במקומות נסתרים. הנמלים מגיעות אל החומר, נוטלות אותו עימן והולכות אל הקן, שם ממשיכה פעיות ההדברה ובעצם מהלך זה ניתן להדביר קן שלם ובעצם הנמלים עצמן עושות את מרבית העבודה.

שרון הדברה היא חברה מאוד ותיקה בתחום והניסיון מעיד כי כדי להיות אפקטיביים, צריך לדעת באיזה חומר משתמשים כנגד איזה מזיק, מתי ובאיזו כמות. טופג'ל מכיל 0.01% חומר פעיל, כאשר למעשה מדובר על כמות אפסית למדי. מדבירי החברה מיומנים בשימוש האופטימאלי ויודעים כיצד לנצל את מלוא ההשפעה הפוטנציאלית של החומר ביחס למכת הנמלים באזור שצריך להדביר.

חברת שרון הדברה מציעה לקהל לקוחותיה שירות מקצועי, עם הבטחה שבאמצעות טופג'ל ניתן יהיה למגר את תופעת הנמלים בזמן קצר וזאת לאור העובדה הפשוטה – מדובר בחומר היעיל ביותר כיום כנגד נמלים וקיניהן. טופג'ל הוא חלק מסל חומרי הדברה חדשים, שתפקידם הוא לקטול את המזיקים הייעודיים, אך במקביל לשמור על הסביבה וליצור מצב של פעילות הדברה בטוחה עם תוצאות מרשימות כנגד מוקדי הבעיות, ללא פגיעה סביבתית ונזק משני כלשהו.

בחברת שרון הדברה מבינים את הצורך לשמור על אורח חיים שגרתי ונעים ולוקחים ברצינות את עבודת ההדברה הבטוחה.

כתבות מהבלוג

הדברת תיקנים מחירים

זקוקים למדביר תיקנים אמין ומקצועי במחיר הוגן?אנחנו בחברת שרון הדברה משתמשים במגוון חומרים ומכשור טכנולוגי מתקדם על מנת להשמיד את המזיקים מן היסוד ולמנוע חזרתם.

קרא עוד »

פשפש מיטה מחיר

השמדת פשפשים במיטה הינה טיפול המצריך שירות של בעל מקצוע מיומן.אצלנו בחברת שרון הדברה תמצאו צוות מקצועי בעל ידע וניסיון נרחב אשר ידע לאתר את

קרא עוד »

פשפש המיטה טיפול

מצאתם פשפשים במיטה?טיפול בספריי ביתי אינו תמיד יעיל מכיוון שישנן ביצים ופשפשים חבויים במקומות נסתרים אשר הדרך היחידה להשמיד אותם היא שימוש באמצעים טכנולוגיים מיוחדים.

קרא עוד »

פשפשי מיטה עקיצות

מרגישים עקצוצים וגירודים בכל פעם שאתם נכנסים למיטה?כנראה שיש לכם פשפשים במיטה. חברת שרון הדברה מתמחה בהדברת מזיקים מכל הסוגים בטכנולוגיה מתקדמת. על מנת להשמיד

קרא עוד »
הצעה להדברה
מלא\י את הפרטים הבאים ונחזור עוד היום
דילוג לתוכן