תחנת ניטור לתיקנים

תחנת ניטור לתיקנים נועדה להתריע על נוכחות של תיקנים וחרקים אחרים. התחנה היא חלק אינטרגלי במערך ההדברה שכל עסק ומפעל חייבים לנהל והיא כוללת תחנת האכלה אשר מושכת אליה תיקנים, נמלים עכבישים וחרקים אחרים שנדבקים אליה.

 
תחנת ניטור לחרקים היא תחנה מוגנת מפני אבק אשר מכילה דבק ללכידה ועליהן חומר המפיץ פורומונים שהם ריחות פיתוי עזים לחרקים. הג'וקים, הנמלים והעכבישים אינם יכולים לעמוד בריחות אלו, נמשכים אל מרכז התחנה ונדבקים אליה. לאחר שהתיקן נדבק, הוא נשמר במלכודת בצורה היגיינית עד להחלפתה.

 
תחנת ניטור לתיקנים מותקנת בנקודות מסתור שונות ובכל מקום בו עלול להיות נגע ברחבי המפעל, המשרד או המחסן. באופן הזה המדביר מסוגל לזהות נקודות בעייתיות שכדאי לטפל בהם לפני שתתפשט הבעיה למקומות נוספים בעסק. תחנות ניטור אלה מדווחות לנו על גידול בכמות החרקים באזור ועל פעילות ערה של חרק זה או אחר אך לא נועדו להדברה שלהם.

כתבות מהבלוג

הדברת תיקנים מחירים

זקוקים למדביר תיקנים אמין ומקצועי במחיר הוגן?אנחנו בחברת שרון הדברה משתמשים במגוון חומרים ומכשור טכנולוגי מתקדם על מנת להשמיד את המזיקים מן היסוד ולמנוע חזרתם.

קרא עוד »

פשפש מיטה מחיר

השמדת פשפשים במיטה הינה טיפול המצריך שירות של בעל מקצוע מיומן.אצלנו בחברת שרון הדברה תמצאו צוות מקצועי בעל ידע וניסיון נרחב אשר ידע לאתר את

קרא עוד »

פשפש המיטה טיפול

מצאתם פשפשים במיטה?טיפול בספריי ביתי אינו תמיד יעיל מכיוון שישנן ביצים ופשפשים חבויים במקומות נסתרים אשר הדרך היחידה להשמיד אותם היא שימוש באמצעים טכנולוגיים מיוחדים.

קרא עוד »

פשפשי מיטה עקיצות

מרגישים עקצוצים וגירודים בכל פעם שאתם נכנסים למיטה?כנראה שיש לכם פשפשים במיטה. חברת שרון הדברה מתמחה בהדברת מזיקים מכל הסוגים בטכנולוגיה מתקדמת. על מנת להשמיד

קרא עוד »
הצעה להדברה
מלא\י את הפרטים הבאים ונחזור עוד היום
דילוג לתוכן