תחנות ניטור למכרסמים

תא האכלה לניטור למכרסמים, בדומה לתחנת ניטור לתיקנים, נועד לסייע לנו לעקוב אחר פעילות של מכרסמים כמו עכברים, חולדות ועכברושים במקום בו הוא מותקן.

את תחנת הניטור מניחים בנקודות אסטרטגיות, ואחת לחודש יש לבדוק האם המזון שבתוך התחנה ננגס או נאכל. במידה והמזון אכן נאכל, מסיק המדביר כי קיימת התעוררות בפעילות של המכרסמים. אחת לחודש נבדקת תחנת הניטור, ובמידה ונמצא כי אכן קיימת פעילות של מכרסמים, מוחלפת התחנה בתא האכלה ממולכד על מנת לתפוס את המכרסמים.
תאי האכלה ממולכדים בנויים כקופסאות סגורות עם פתח בכל צד. במרכז המלכודת נמצא פיתיון, אשר אליו נמשכים המכרסמים, ובעקבותיו נכנסים פנימה דרך הפתחים הייעודיים. לאחר שהם נכנסים הם מפעילים את מנגנון הלכידה שתופס אותם.

 

יתרון נוסף שיש לתאי האכלה ממולכדים אלה הוא שבניגוד להרעלה של מכרסמים, העכברוש או החולדה יישמרו בתוך הקופסא לאחר לכידתם, ולא נגיע למצב שבו נריח את הפגר של מכרסם במקום כלשהו במסעדה או במפעל, מבלי שנדע בדיוק היכן הוא נמצא. למכרסמים יש נטייה להתחבא בנקודות מסתור רחוקות מטווח הראייה, ולכן זו יכולה להיות בעיה אמיתית למצוא אותם.

כתבות מהבלוג

הדברת תיקנים מחירים

זקוקים למדביר תיקנים אמין ומקצועי במחיר הוגן?אנחנו בחברת שרון הדברה משתמשים במגוון חומרים ומכשור טכנולוגי מתקדם על מנת להשמיד את המזיקים מן היסוד ולמנוע חזרתם.

קרא עוד »

פשפש מיטה מחיר

השמדת פשפשים במיטה הינה טיפול המצריך שירות של בעל מקצוע מיומן.אצלנו בחברת שרון הדברה תמצאו צוות מקצועי בעל ידע וניסיון נרחב אשר ידע לאתר את

קרא עוד »

פשפש המיטה טיפול

מצאתם פשפשים במיטה?טיפול בספריי ביתי אינו תמיד יעיל מכיוון שישנן ביצים ופשפשים חבויים במקומות נסתרים אשר הדרך היחידה להשמיד אותם היא שימוש באמצעים טכנולוגיים מיוחדים.

קרא עוד »

פשפשי מיטה עקיצות

מרגישים עקצוצים וגירודים בכל פעם שאתם נכנסים למיטה?כנראה שיש לכם פשפשים במיטה. חברת שרון הדברה מתמחה בהדברת מזיקים מכל הסוגים בטכנולוגיה מתקדמת. על מנת להשמיד

קרא עוד »
הצעה להדברה
מלא\י את הפרטים הבאים ונחזור עוד היום
דילוג לתוכן