טיפים לריסוס לבית

המזיקים מטרידים אתכם? רוצים להיפטר מהבעיה אחת ולתמיד? ריסוס לבית ייתן לכם מענה יעיל, יסודי ומהיר. חברת שרון שירותי הדברה מגישה מספר טיפים להכנת הבית לקראת בואם של המדבירים.

למרבה הצער, כולנו סובלים מבעית מזיקים כזו או אחרת: נמלים במטבח, תיקנים שמופיעים מדי פעם באמבטיה, יתושים במרפסת, עכברים ועוד. לעתים מדובר בבעיה נקודתית, המאפשרת טיפול בתרסיסים ביתיים. בעיות מזיקים בסדר גודל רחב יותר מחייבים את התערבותה של חברת הדברה למתן פתרון מקצועי. כדאי גם להזמין ריסוס לבית כצעד מונע מדי שנה, אם למודי ניסיון בשל בעיות מזיקים חוזרות מדי קיץ.

 
היערכות לקראת ריסוס לבית:

כדי שמלאכת הריסוס תהיה מהירה ויעילה יותר, מומלץ להקפיד על מספר צעדים מקדימים:

– פנו את הארונות שמתחת לכיור המטבח ולכיור האמבטיה. מארונות אלו מגיעים בדרך כלל המזיקים, ולכן פעולות הריסוס יתמקדו בהם. – – אם ישנם ארונות נגועים נוספים בבית, פנו גם אותם.
– אחסנו את כל כלי האוכל ומוצרי המזון שלכם במקום סגור ובטוח.
– אם יש לכם צעצועים שהילדים נוהגים להכניס לפה, הרימו גם אותם מהרצפה ואחסנו אותם במקום סגור.
– המזיקים נוטים לנוע בצמוד לקירות ובסמוך לפנלים, שם נהוג לרסס את חומרי ההדברה. הרחיקו את הרהיטים מהקירות על מנת להקל על עבודת המדבירים.
– בזמן ביצוע ריסוס בבית מומלץ לפנות את המקום, ולחזור אליו רק לאחר כמה שעות – בהתאם להוראות חברת ההדברה.
– יש לכם חיות מחמד? לפני ביצוע ריסוס בבית יש לבדוק עם המדבירים האם ההדברה בטוחה לבעלי חיים. בזמן הריסוס עצמו יש לפנות גם את חיות המחמד, כמובן.

כתבות מהבלוג

הדברת תיקנים מחירים

זקוקים למדביר תיקנים אמין ומקצועי במחיר הוגן?אנחנו בחברת שרון הדברה משתמשים במגוון חומרים ומכשור טכנולוגי מתקדם על מנת להשמיד את המזיקים מן היסוד ולמנוע חזרתם.

קרא עוד »

פשפש מיטה מחיר

השמדת פשפשים במיטה הינה טיפול המצריך שירות של בעל מקצוע מיומן.אצלנו בחברת שרון הדברה תמצאו צוות מקצועי בעל ידע וניסיון נרחב אשר ידע לאתר את

קרא עוד »

פשפש המיטה טיפול

מצאתם פשפשים במיטה?טיפול בספריי ביתי אינו תמיד יעיל מכיוון שישנן ביצים ופשפשים חבויים במקומות נסתרים אשר הדרך היחידה להשמיד אותם היא שימוש באמצעים טכנולוגיים מיוחדים.

קרא עוד »

פשפשי מיטה עקיצות

מרגישים עקצוצים וגירודים בכל פעם שאתם נכנסים למיטה?כנראה שיש לכם פשפשים במיטה. חברת שרון הדברה מתמחה בהדברת מזיקים מכל הסוגים בטכנולוגיה מתקדמת. על מנת להשמיד

קרא עוד »
הצעה להדברה
מלא\י את הפרטים הבאים ונחזור עוד היום
דילוג לתוכן