טופ ג'ל טיפול בנמלים

בישראל ישנם  כ-150 מיני נמלים, הנמלים חיות  במושבות  ורק המלכה מטילה ביצים.

לנמלה פועלת יש 2 קיבות  1 פרטית והשנייה חברתית וגדולה יותר , כאשר היא יוצאת לאכול היא ממלאת את שתי הקיבות ומאכילה את הצאצאים והמלכה מהקיבה החברתית.

נמלה מכונפת הינה נמלה מלכה בעלת כנפיים אשר משתתפת במעוף הכלולות (הזדווגות)  מעוף הכלולות מתרחש ביום חמים וללא רוח כאשר האדמה עדיין רוויה ממים בתום הגשמים הראשוניים. המלכה  חופרת את קן בשביל הצאצאים.

טופ ג'ל

הטופ ג'ל הינו ג'ל  שמיועד לטיפול בבעיית הנמלים ונמצא בתוך מזרק המקל על אופן השימוש.
הטיפול בנמלים באמצעות הטופ ג'ל מתבצע ע"י הזרקה של כדוריות קטנות במקומות שבהן נראות הנמלים מהלכות.
הטיפול הוא נקודתי במקומות הנגועים בלבד מה שגורם לו לא להתבזבז ומספיק לתקופה ארוכה.
טיפול באמצעות הטופ ג'ל אינו מצריך כל הכנה מוקדמת של המקום הנגוע בנמלים , אין כל צורך בפינוי תכולה של ארונות לפני או אחרי הטיפול.
לטופ ג'ל אין כל יכולת השפעה על בני אדם ולכן ניתן לטפל עימו גם במקומות בהם נמצאים אנשים ללא חשש וללא צורך בפינוי המקום .

תהליך הטיפול בטופ ג'ל: הנמלים מגיעות לחומר ע"י פיתיון הנמצא בטופ ג'ל והמבוסס  על מינרלים ושמנים אותם הנמלה צורכת . הנמלים  אוכלות מהפיתיון, ממלאות  את הקיבה החברתית והפרטית  וחוזרת לקן להאכיל מהקיבה החברתי את הצאצאים והמלכה בג'ל , כאשר המלכה אוכלת מהג'ל היא מתה ואין קיום לקן ובזה חוסל הקן.

לפעמים קורה שיש מספר קנים (מושבה) ולכן יש לחזור על הפעולה פעם נוספת.

 

טופג'ל הוא הפתרון היעיל , אקולוגי וקל לשימוש עצמי!!!

כתבות מהבלוג

הדברת תיקנים מחירים

זקוקים למדביר תיקנים אמין ומקצועי במחיר הוגן?אנחנו בחברת שרון הדברה משתמשים במגוון חומרים ומכשור טכנולוגי מתקדם על מנת להשמיד את המזיקים מן היסוד ולמנוע חזרתם.

קרא עוד »

פשפש מיטה מחיר

השמדת פשפשים במיטה הינה טיפול המצריך שירות של בעל מקצוע מיומן.אצלנו בחברת שרון הדברה תמצאו צוות מקצועי בעל ידע וניסיון נרחב אשר ידע לאתר את

קרא עוד »

פשפש המיטה טיפול

מצאתם פשפשים במיטה?טיפול בספריי ביתי אינו תמיד יעיל מכיוון שישנן ביצים ופשפשים חבויים במקומות נסתרים אשר הדרך היחידה להשמיד אותם היא שימוש באמצעים טכנולוגיים מיוחדים.

קרא עוד »

פשפשי מיטה עקיצות

מרגישים עקצוצים וגירודים בכל פעם שאתם נכנסים למיטה?כנראה שיש לכם פשפשים במיטה. חברת שרון הדברה מתמחה בהדברת מזיקים מכל הסוגים בטכנולוגיה מתקדמת. על מנת להשמיד

קרא עוד »
הצעה להדברה
מלא\י את הפרטים הבאים ונחזור עוד היום
דילוג לתוכן