הדברת צרעות

עקיצת צרעה מחדירה בין שניים לחמישה עשר מיקרוגרמים של ארס. לאחר העקיצה הצרעה מוציאה את העוקץ מהעור ומנסה לתקוף שוב. בניגוד לדבורים, הצרעות לא מנתקות את עוקצן בתום העקיצה אך לאחר עקיצה יש לבדוק בכל זאת את האזור העקוץ כי העוקץ יצא ולא נשאר בתוך העור.  במידה ויש להוציא את עוקץ הצרעה וודאו כי אתם מגרדים אותו בעדינות החוצה ולא מושכים על מנת למנוע זרימה נוספת של ארס אל תוך העור. לאחר העקיצה יש לעזוב את המקום מחשש לעקיצות נוספות ובמידה ומדובר בקרבת הבית או המשרד יש להזעיק שירותי ההדברה.

שרון שירותי הדברה מתמחים בהדברת צרעות, דבורים וחרקים אחרים.

כתבות מהבלוג

הדברת תיקנים מחירים

זקוקים למדביר תיקנים אמין ומקצועי במחיר הוגן?אנחנו בחברת שרון הדברה משתמשים במגוון חומרים ומכשור טכנולוגי מתקדם על מנת להשמיד את המזיקים מן היסוד ולמנוע חזרתם.

קרא עוד »

פשפש מיטה מחיר

השמדת פשפשים במיטה הינה טיפול המצריך שירות של בעל מקצוע מיומן.אצלנו בחברת שרון הדברה תמצאו צוות מקצועי בעל ידע וניסיון נרחב אשר ידע לאתר את

קרא עוד »

פשפש המיטה טיפול

מצאתם פשפשים במיטה?טיפול בספריי ביתי אינו תמיד יעיל מכיוון שישנן ביצים ופשפשים חבויים במקומות נסתרים אשר הדרך היחידה להשמיד אותם היא שימוש באמצעים טכנולוגיים מיוחדים.

קרא עוד »

פשפשי מיטה עקיצות

מרגישים עקצוצים וגירודים בכל פעם שאתם נכנסים למיטה?כנראה שיש לכם פשפשים במיטה. חברת שרון הדברה מתמחה בהדברת מזיקים מכל הסוגים בטכנולוגיה מתקדמת. על מנת להשמיד

קרא עוד »
הצעה להדברה
מלא\י את הפרטים הבאים ונחזור עוד היום
דילוג לתוכן