הדברת עש

שרון שירותי הדברה עורכים לכם היכרות עם הסיוט של כל ארון, של כל מחסן טקסטיל ושל כל חובב/ת אופנה: העש. על הפרפר המזיק ועל הדרכים למנוע את פגיעתו.
העש הוא תת זן למשפחת הפרפרים, אשר אורך חייו קצר במיוחד. המטרה העיקרית לחייו הקצרים היא הזדווגות והטלת ביצים. למרוט שישנו מיעוט של סוגי עש אשר פעילים במשך שעות היום, רוב סוגי העש רגישים במיוחד לאור, ועל כן חיים במקומות מסתור חשוכים, דוגמת ארונות בגדים.

בדומה לפרפר, חייו של העש מתחילים כזחל. לאחר מכן הוא הופך לגולם ולבסוף לבוגר, אשר מזדווג, מתרבה ומת. לאורך מעגל חיים זה, העש בא במגע עם בני אדם בשני שלבים, שבשניהם חרק זה הופך למטרד. הראשון הוא בשלב הזחל. העש הצעיר ניזון ממזון צמחי, ועל כן פוגע ביבולים ובתוצרת חקלאית. השלב השני בחייו בו הוא מהווה מטרד מגיע לקראת שלב הטלת הביצים. בשלב זה ההורים מכרסמים את סיבי הבד בבגדים שבארון, וזאת על מנת ליצור ביניהם מקום בטוח עבור פקיעתו של הדור הבא מהביצים.
לא כל עש מזיק לבני אדם ודורש הדברה, ישנם אף מינים שמועילים לו. כמו דבורים או זבובים, העש הוא חלק בלתי נפרד משרשרת המזון, אך גם אחראי להאבקה של פרחים ולסיוע בהתרבותם. צוות המדבירים של שרון הדברות הינו צוות מיומן ומקצועי, בעל הכשרה לביצוע הדברות בטוחות עבור מגוון רחב של סוגי מזיקים. נשמח להגיע אליכם ולבצע את עבודתינו במהירות וביעילות.

מה אפשר לעשות נגד העש?
ישנן מספר פעולות מנע, שיש לבצע על בסיס קבוע כדי להימנע ממצב בו מזיקים אלה יפגעו לנו בבגדים המאוחסנים:

1. יש לאוורר את הארון מדי פעם באמצע היום, כך שיהיה חשוף לאור ושמש.
2. לא לאחסן בגדים ובדים שאינם בשימוש לאורך זמן ארוך במיוחד.
3. ניתן לרכוש מוצרים מדיפי ריח, אשר דוחים את העש ומבריחים אותו.
למרות כל פעולות המנע ישנם מקרים קיצוניים יותר, שבהם יש צורך בהתערבות מדביר מומחה. במקרים כאלה שרון שירותי הדברה נכנסים לתמונה. אנו מספקים שירותי הדברה מקצועיים ומהירים גם לבתי עסק וגם ללקוחות פרטיים.

כתבות מהבלוג

הדברת תיקנים מחירים

זקוקים למדביר תיקנים אמין ומקצועי במחיר הוגן?אנחנו בחברת שרון הדברה משתמשים במגוון חומרים ומכשור טכנולוגי מתקדם על מנת להשמיד את המזיקים מן היסוד ולמנוע חזרתם.

קרא עוד »

פשפש מיטה מחיר

השמדת פשפשים במיטה הינה טיפול המצריך שירות של בעל מקצוע מיומן.אצלנו בחברת שרון הדברה תמצאו צוות מקצועי בעל ידע וניסיון נרחב אשר ידע לאתר את

קרא עוד »

פשפש המיטה טיפול

מצאתם פשפשים במיטה?טיפול בספריי ביתי אינו תמיד יעיל מכיוון שישנן ביצים ופשפשים חבויים במקומות נסתרים אשר הדרך היחידה להשמיד אותם היא שימוש באמצעים טכנולוגיים מיוחדים.

קרא עוד »

פשפשי מיטה עקיצות

מרגישים עקצוצים וגירודים בכל פעם שאתם נכנסים למיטה?כנראה שיש לכם פשפשים במיטה. חברת שרון הדברה מתמחה בהדברת מזיקים מכל הסוגים בטכנולוגיה מתקדמת. על מנת להשמיד

קרא עוד »
הצעה להדברה
מלא\י את הפרטים הבאים ונחזור עוד היום
דילוג לתוכן