הדברת טרמיטים

אל תטעו במראה התמים לכאורה שלהם, המזכיר נמלה: יכולתם של הטרמיטים להסב נזקים גדולה לאין ערוך משל נמלים. זהו מזיק משמיד כל, בשל היותו מסוגל לעכל תאית ועץ ביעילות ובמהירות רבה. רהיטי עץ, משקופים, קורות בניין, מטבחים ועוד – כולם יכולים ליפול קורבן לחרק מזיק זה, המתגורר במחשכים ולאט לאט, בשיטתיות, אוכל ומחסל חפצים וחלקים נסתרים בבנייה, לעתים עד כדי גרימת נזק רציני ליציבות במבנה.

אנחנו כאן כדי לטפל בהדברת הטרמיטים על הצד הטוב ביותר:
– הדברת טרמיטים מקצועית באזור ירושלים והסביבה
– שירות על ידי מדביר מוסמך בחומרים המאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה
– יותר מ-40 שנות התמחות בהדברת מזיקים יעילה וחכמה
היכן שאמצעי ההדברה הרגילים לא פועלים
הטרמיטים, מטבעם, מעכלים כל חלל אכיל מבפנים החוצה, ופוערים מנהרות צרות וארוכות בעודם חיים במושבות ענק מוסתרות היטב במקומות בלתי נגישים, כגון בחלל הפנימי של הקירות או התקרה. המלך והמלכה במושבות אלו ממשיכים להזדווג במשך כל ימי חייהם, וכך עלולה המושבה לצמוח לסדר גודל של כ-10 מיליון פרטים.לכן, קשה לאתר אותם בטרם נגרם נזק כבד ולהדבירם ביסודיות.
עם למעלה מ-40 שנות ניסיון בענף ההדברות, שרון שירותי הדברה מנוסה במתן פתרונות חכמים ומלאים לבעיות חרקים ומזיקים מכל סוג, ובכלל זה גם להדברת טרמיטים. על ידי עבודה יסודית ומקיפה של קידוח וריסוס אל מתחת לפני השטח בעזרת ציוד ייחודי למטרה זו, מצליחים המדבירים המוסמכים שלנו להגיע אל כל נקודות המסתור של מזיק זה, ברצפה, בתקרה וכן הלאה. לאחר ביצוע ההדברה מבוצעות פעולות מנע, למניעת שובה של הבעיה בעתיד.

צוות שרון שירותי הדברה ישמח לעמוד לשירותכם בכל עת, לייעץ, להשיב על שאלות ואף להגיע עד אליכם על מנת להעריך את המצב ולספק לכם הצעת מחיר מדויקת ואטרקטיבית לביצוע הדברת טרמיטים מקצועית.

כתבות מהבלוג

הדברת תיקנים מחירים

זקוקים למדביר תיקנים אמין ומקצועי במחיר הוגן?אנחנו בחברת שרון הדברה משתמשים במגוון חומרים ומכשור טכנולוגי מתקדם על מנת להשמיד את המזיקים מן היסוד ולמנוע חזרתם.

קרא עוד »

פשפש מיטה מחיר

השמדת פשפשים במיטה הינה טיפול המצריך שירות של בעל מקצוע מיומן.אצלנו בחברת שרון הדברה תמצאו צוות מקצועי בעל ידע וניסיון נרחב אשר ידע לאתר את

קרא עוד »

פשפש המיטה טיפול

מצאתם פשפשים במיטה?טיפול בספריי ביתי אינו תמיד יעיל מכיוון שישנן ביצים ופשפשים חבויים במקומות נסתרים אשר הדרך היחידה להשמיד אותם היא שימוש באמצעים טכנולוגיים מיוחדים.

קרא עוד »

פשפשי מיטה עקיצות

מרגישים עקצוצים וגירודים בכל פעם שאתם נכנסים למיטה?כנראה שיש לכם פשפשים במיטה. חברת שרון הדברה מתמחה בהדברת מזיקים מכל הסוגים בטכנולוגיה מתקדמת. על מנת להשמיד

קרא עוד »
הצעה להדברה
מלא\י את הפרטים הבאים ונחזור עוד היום
דילוג לתוכן