הדברת דבורים

במקרה של כוורת דבורים בבית או בחצר, שרון הדברה ממליצה לפנות ל"מגן דבורים אדום", אשר לוקחים את הכוורות ומעבירים אותן לאיזורי מחייה אידיאלים עבור הדבורים, כל זאת בהתנדבות. ניתן לפנות אליהם בפייסבוק בכתובת: 

דבורת הדבש, כמו גם דבורים ממינים אחרים, לרב מקננת בכוורות של כוורנים מקצועיים אך ישנן דבורים החיות בכוורת אשר ייצרו בעצמן בתוך גזעי עצים חלולים ומרווחים בין קירות. הדבורים הופכים למטרד בדרך כלל בעונת האביב ובקרבת מקורות מים כגון בריכות או שבכי ציפורים. דבורים אשר אינן מבויתות מהוות סכנה לאנשים הסובבים אותן ואת קן הדבורים בו הן חיות ויש לטפל בהן בעזרת הדברת דבורים מקצועית. מדביר מקצועי יפנה ויהרוס את הקן וימליץ לכם כיצד לטפל באזור הנגוע על מנת שלא יבנה קן נוסף בעתיד או כדי למנוע כניסה של מזיקים אחרים לאזור הקינון.

כתבות מהבלוג

הדברת תיקנים מחירים

זקוקים למדביר תיקנים אמין ומקצועי במחיר הוגן?אנחנו בחברת שרון הדברה משתמשים במגוון חומרים ומכשור טכנולוגי מתקדם על מנת להשמיד את המזיקים מן היסוד ולמנוע חזרתם.

קרא עוד »

פשפש מיטה מחיר

השמדת פשפשים במיטה הינה טיפול המצריך שירות של בעל מקצוע מיומן.אצלנו בחברת שרון הדברה תמצאו צוות מקצועי בעל ידע וניסיון נרחב אשר ידע לאתר את

קרא עוד »

פשפש המיטה טיפול

מצאתם פשפשים במיטה?טיפול בספריי ביתי אינו תמיד יעיל מכיוון שישנן ביצים ופשפשים חבויים במקומות נסתרים אשר הדרך היחידה להשמיד אותם היא שימוש באמצעים טכנולוגיים מיוחדים.

קרא עוד »

פשפשי מיטה עקיצות

מרגישים עקצוצים וגירודים בכל פעם שאתם נכנסים למיטה?כנראה שיש לכם פשפשים במיטה. חברת שרון הדברה מתמחה בהדברת מזיקים מכל הסוגים בטכנולוגיה מתקדמת. על מנת להשמיד

קרא עוד »
הצעה להדברה
מלא\י את הפרטים הבאים ונחזור עוד היום
דילוג לתוכן