הדברה לעסקים

בעל עסק, המזיקים מציפים את המשרד?

שרון שירותי הדברה לעסקים – כי הגיע הזמן לתת למומחים לטפל במזיקים.

– שירותי הדברה לעסקים משנת 1970
– מדביר מוסמך עם היתר מהמשרד להגנת הסביבה
– אפשרות להדברה בטוחה, ידידותית לסביבה
– פתרון מקצועי ויעיל לכל סוגי המזיקים
– ללא נזק לעסק ולרכוש שבו

חבל על כל שנייה – צור קשר עוד היום והיפטר מהבעיה!

מדוע צריך שירותי הדברה במיוחד לעסק?

מכיוון שאתם כבעלי עסק או חברה טרודים ועסוקים בניהול עצמו; ודאי שאין לכם זמן, יכולת ורצון להתעסק בדברים כאלה בעצמכם. השירות הייחודי של חברת שרון שירותי הדברה, מאפשר לכם להיות בטוחים שההדברה תבוצע בזמן בכל שנה. מרבית שעות היום אנו מבלים במקום העבודה, ורצוי שהוא יהיה נקי וחופשי ממזיקים. ארונות, שטיחים, רהיטים וחדרים שונים, הם מקומות המחיה המועדפים על המזיקים – וצריך לוודא שהבעיה תטופל מהיסוד.

חברת שרון מעמידה לרשותכם מדבירים מוסמכים בעלי ניסיון בהדברה לעסקים. השירות כולל גם ניטור מתמשך אחר פעילות המזיקים, וכן אמצעי מניעה יעילים שיספקו מענה לאורך זמן. כמו כן, ניתן להזמין הדברה בטוחה לעסק – ע"י שימוש בחומרים ידידותיים לאדם ולסביבה (באישור המשרד להגנת הסביבה).

שירותי הדברה לעסקים בתחומי המזון, הרפואה וההיגיינה

כאן אין באמת צורך להכביר במילים. עסקי מזון, רפואה והיגיינה מחויבים לשמור על ניקיון בהתאם לתקנות ולחוקים של משרד הבריאות. בתי עסק מסוג זה רק יכולים להרוויח מקבלת שירותי הדברה שנתיים שוטפים, שיטפלו בבת אחת בכל נושא המזיקים והטפילים השונים.

נושא התברואה בעסקים אינו מאפשר להתפשר. חובה על בעל עסק בתחומי המזון והרפואה לשמור על ניקיון והיגיינה. שירות בקרת המזיקים שלנו מאפשר לכם להיות סמוכים ובטוחים, שהעסק יישאר נקי ממזיקים.

שירות הדברה לאולמות ולגני אירועים

אף אחד לא רוצה לארגן אירוע גדול ומכובד, ולגלות ברגע האחרון שהמקום מוצף בחרקים ובשאר מזיקים מציקים. חברת שרון מבינה את הצורך הגדול של אולמות וגני אירועים, ומציעה שירותי הדברה במיוחד לסוג זה של עסקים. המדבירים המומחים שלנו יגיעו למקום כמה ימים לפני האירוע עצמו, יוודאו שהוא נקי ממזיקים ויבצעו את כל פעולות הניטור וההדברה על מנת לוודא שכך זה גם יישאר.

כתבות מהבלוג

הדברת תיקנים מחירים

זקוקים למדביר תיקנים אמין ומקצועי במחיר הוגן?אנחנו בחברת שרון הדברה משתמשים במגוון חומרים ומכשור טכנולוגי מתקדם על מנת להשמיד את המזיקים מן היסוד ולמנוע חזרתם.

קרא עוד »

פשפש מיטה מחיר

השמדת פשפשים במיטה הינה טיפול המצריך שירות של בעל מקצוע מיומן.אצלנו בחברת שרון הדברה תמצאו צוות מקצועי בעל ידע וניסיון נרחב אשר ידע לאתר את

קרא עוד »

פשפש המיטה טיפול

מצאתם פשפשים במיטה?טיפול בספריי ביתי אינו תמיד יעיל מכיוון שישנן ביצים ופשפשים חבויים במקומות נסתרים אשר הדרך היחידה להשמיד אותם היא שימוש באמצעים טכנולוגיים מיוחדים.

קרא עוד »

פשפשי מיטה עקיצות

מרגישים עקצוצים וגירודים בכל פעם שאתם נכנסים למיטה?כנראה שיש לכם פשפשים במיטה. חברת שרון הדברה מתמחה בהדברת מזיקים מכל הסוגים בטכנולוגיה מתקדמת. על מנת להשמיד

קרא עוד »
הצעה להדברה
מלא\י את הפרטים הבאים ונחזור עוד היום
דילוג לתוכן