הדברה בטוחה

עצרתם פעם לחשוב מהם אותם חומרי הדברה המשמשים לקטילת חרקים, ללכידת מכרסמים או להדברת מזיקים?
האם תהיתם מדוע כל מדביר זקוק לרישוי מטעם המשרד להגנת הסביבה ומדוע קיים פיקוח הדוק על חומרי ההדברה המותרים לשימוש?

הסיבה לכך היא פשוטה. חומרי הדברה הם חומרים כימיים מסוכנים. בריכוזים מסוימים הם מביאים לקטילה של חרקים, מכרסמים ומזיקים אחרים. אולם כשם שהחומרים מסוכנים למזיקים, כך הם גם מסוכנים לבני האדם. לא לחינם מדבירים משתמשים בציוד מגן כמו מסיכות וחליפות בעת ביצוע ההדברה. ולא לחינם אתם תתבקשו לעזוב את הבית למספר שעות ואפילו ימים לאחר ביצוע הדברה. זאת ועוד, חומרי הדברה כימיים התגלו כמסוכנים לא רק לשאיפה, אלא גם כשהם מחלחלים לאדמה ולמי התהום. בכך הם גורמים נזק בלתי הפיך לכדור הארץ שלנו, שתוצאותיו ההרסניות מתגלות בתוצרת חקלאית נגועה בכימיקליים ובמי שתייה מזוהמים.
בשנים האחרונות הולכת וגוברת המודעות לסכנות שבהדברה הרגילה. וכדי להעניק מענה יעיל, אך גם ידידותי לסביבה, פותחה ההדברה הבטוחה. בהדברה בטוחה עושים שימוש בחומרים אורגניים, טבעיים, שאינם מסוכנים לבריאות, אך יחד עם זאת הם גם אפקטיביים בסילוק ובמניעת מזיקים.

אנו בחברת שרון מודעים לעובדה שמזיקים יכולים להיות מטרד רציני עבור כל אחד. יחד עם זאת אנו מאמינים שאפשר לפתור כל בעיית מזיקים מבלי לגרום נזק לסביבה או לבני אדם. לכן אנו דוגלים בשימוש בחומרי הדברה אורגניים, שמהווים גם פתרון יעיל בטיפול במזיקים וגם אינם פוגעים בנו.

היתרונות בהדברה בטוחה

– כאשר אתם משתמשים בשירותינו אתם מרוויחים משני העולמות. אתם נפטרים מבעיית המזיקים שלכם אחת ולתמיד, ויחד עם זאת אינכם מסכנים את בריאות השוהים במבנה או את הסביבה.

– כל הדברה שמבצעת החברה היא בטוחה וידידותית לסביבה. המדבירים שלנו כלל אינם זקוקים לחבישת מסיכות מגן, ואתם לא תיאלצו לפנות את המבנה בזמן העבודה או למספר ימים אחריה.

– יתרון זה חשוב במיוחד עבור בעלי עסקים, מפעלים, מוסדות ועוד. אם הדברה כימית היתה דורשת סגירה של מקום העבודה למשך יום או יותר, אובדן ימי עבודה והכנסות, הרי שכל אלו נמנעים בעת ביצוע הדברה בטוחה. חומרי הדברה אורגניים אינם מסוכנים לשאיפה, לכן ניתן להיכנס למבנה מיד לאחר שהודבר, ללא כל חשש.

– כל החומרים שעימם אנו עובדים מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה, והחברה אף נושאת תו תקן בינלאומי ISO 9001. כמו כן אנו מקפידים להתעדכן בכל החידושים וההתפתחויות בתחום ההדברה הבטוחה ברחבי העולם, ומיישמים עבור לקוחותינו את השיטות הטובות, היעילות והידידותיות ביותר לסביבה.
אז אם אתם סובלים מבעיית מזיקים כלשהי, אין צורך שתפגעו בבריאותכם או באיכות הסביבה כדי להיפטר מהמזיקים. הדברה בטוחה באמצעות המדבירים של חברת שרון, תפתור עבורכם את בעיית המזיקים אחת ולתמיד, ומבלי לגרום נזק, לכם או לסביבה.

כתבות מהבלוג

הדברת תיקנים מחירים

זקוקים למדביר תיקנים אמין ומקצועי במחיר הוגן?אנחנו בחברת שרון הדברה משתמשים במגוון חומרים ומכשור טכנולוגי מתקדם על מנת להשמיד את המזיקים מן היסוד ולמנוע חזרתם.

קרא עוד »

פשפש מיטה מחיר

השמדת פשפשים במיטה הינה טיפול המצריך שירות של בעל מקצוע מיומן.אצלנו בחברת שרון הדברה תמצאו צוות מקצועי בעל ידע וניסיון נרחב אשר ידע לאתר את

קרא עוד »

פשפש המיטה טיפול

מצאתם פשפשים במיטה?טיפול בספריי ביתי אינו תמיד יעיל מכיוון שישנן ביצים ופשפשים חבויים במקומות נסתרים אשר הדרך היחידה להשמיד אותם היא שימוש באמצעים טכנולוגיים מיוחדים.

קרא עוד »

פשפשי מיטה עקיצות

מרגישים עקצוצים וגירודים בכל פעם שאתם נכנסים למיטה?כנראה שיש לכם פשפשים במיטה. חברת שרון הדברה מתמחה בהדברת מזיקים מכל הסוגים בטכנולוגיה מתקדמת. על מנת להשמיד

קרא עוד »
הצעה להדברה
מלא\י את הפרטים הבאים ונחזור עוד היום
דילוג לתוכן